"Kaliteli ve Kurumsal Nakliyat Hizmetleri"

Taşınma Süresini Etkileyen Unsurlar Nelerdir

Taşınma Süresini Etkileyen Unsurlar

Taşınma süresinin en kısa sürede ve en güvenli şekilde sonlanabilmesi için ev sahiplerinin ve firmaların yapması gereken elzem noktalar bulunur, aksi hallerde taşınma günü saatlerce uzayabilir ya da bir gün sonrasına ertelenebilir. İstanbul Taşımacılık Şirketi arayışlarında profesyonel bir firma ile anlaşmak, taşınma günü ve satini belirlemek, oda ve eşya sayıları hakkında yeterli bilgiyi vermek, eski ve yeni evin adresleri, kat sayılarını belirtmek taşınma süresini kısaltacaktır.

İyi Paketlenmeyen Eşyalar Taşınma Süresini Uzatıyor

Her eşya kendine has özelliklerine göre paketlenmelidir; kırılabilecek, çatlayabilecek hassas eşyalar köpüklerle, battaniyelerle sarılmalıdır; beyaz eşyalar battaniye ve streç filmelerle sarılmalı; mobilyalar parçalarına göre ayrı ayrı paketlenmelidir. İstanbul Nakliyat alternatifleri arasında pek çok firma bu anlayışla hareket etmez ve mütemadiyen sorunlar yaşanır. Firmamız ise tüm eşyaları özenle paketleyerek taşınma sürecini kısaltır aynı zamanda müşterilerin taşınma gününden önce muhtelif eşyaları kolilemesi ve ayırması da taşınmanın sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır.

bahçelievler nakliyat blog ara resim

Bahçelievler'de ve civar bölgelerinde Nakliyat Hizmetleri veren firmamız; geçmiş 20 yılın verdiği tecrübe ile Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Nakliyat Hizmetleri ve Eşya Taşıma sektöründe lider firmalardan biri haline gelmiştir. Firmamız; alanında uzman, güleryüzlü kadrosu ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı politikası ile Bahçelievler sakinlerine sorunsuz ve zahmetsiz bir taşınma vaad etmektedir.

En İyi & En Kaliteli Nakliyat Firması

Firmaların Yeterli Bilgi Ve Malzemeye Sahip Olmaması

Taşınma sırasında İstanbul ucuz nakiye firmalarının eksik ve yetersiz malzemeyle gelmesi; malzeme arayışları, hasarlı taşınma, müşteri ve firma arasında yaşanabilecek sorunlara yol açacak ve taşınma süresi en az 2 – 3 saat uzayacaktır. Firmamız ise taşınma sırasında gerekli olan tüm malzemeleri yanında bulundurmaktadır: streç film, koli, montaj işlemleri için gerekli olan araç gereçler, fıçı, battaniye vb. malzemelerle tüm eşyalar kısa sürede paketlenir aynı zamanda deneyimli personellerin etkisi ile tüm eşyalar kısa sürede paketlenmekte ve yerleştirilmektedir.

Doğru Gün Ve Saat Seçiminin Yapılmaması

Taşınmak teferruatlı bir süreç olduğu kadar zaman ve emek ister dolayısıyla özellikle İstanbul içinde yapılacak taşınmaların doğru gün ve saatlerde yapılması gerekir. İstanbul nakliyat firması seçimi kadar doğru zamanlamanın yapılması da büyük önem teşkil etmektedir. Trafik, olumsuz hava koşulları vb. unsurlar taşınmanın uzamasına hatta ertelenmesine sebep olur, taşınmadan önce hava durumunu kontrol etmek; kar yağışı, fırtına, şiddetli yağmur zamanlarından uzak durmak ve trafiğin en yoğu olduğu saatleri tercih etmek taşınmanın güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Plansız Ve Programsız Taşınmalar Taşınma Süresini Etkiliyor

Ev sahiplerinin bu konuda büyük bir özveri ile hareket etmesi ve muntazam bir program oluşturması gerekiyor. Taşınılacak evin önceden temizlenmesi, eşyaların nasıl yerleştirileceği hakkında ön fikir edinilmesi, yerleştirme planlarının hazırlanması gerekiyor. Firmamız ise eşyaları belirli bir plan ve program ile montaj işlemleri, de montaj yapılması, paketlenmesi, taşınması ve yerleştirilmesi için uyumlu bir program yürütmektedir. İstanbul nakliyat fiyatları araştırma aşamasında firmaların hangi düzenle çalıştığı, hangi alanlarda destek sağlayacağı gibi konularda anlaşmak program oluşturulmasını kolaylaştıracaktır.

Araştırma Yapmadan Taşınma Günü Seçmek

İstanbul evden eve nakliyat firmalarını yeterli seviyede araştırmadan karar vermek ya da profesyonel bir nakliye firması ile anlaşmamak taşınma süresi üzerinde büyük bir fark oluşturuyor. Gelişen ve büyüyen nakliye sektöründe yüzlerce firma bulunuyor ve işini iyi yapanlar olduğu kadar kalitesiz ve amatör hizmetlerle ev taşıyan şirketler de mevcut. Firmamız çoğu zaman kendinden feragat ederek taşınma işlemlerini yürütmekte ve en kısa sürede en güvenilir hizmeti müşterileri için sunmaktadır. Paketleme, sigorta, yerleştirme ve taşıma gibi birçok konuda gönül rahatlığı içinde stressiz bir taşınma vaad ediyoruz.

Bu Hatalar Taşınma Süresini Uzatıyor!

• Nakliye firmasının son ana kadar seçilmemesi; eş, dost akraba ile eşya taşınma süreci sonunda zor nakliye firması aranması maddi kayıplara yol açıyor ve zaman kaybedilmesine neden oluyor,
• Poşetlerle paketleme yapılması: Çöp poşetleri ile paketlemelerin yapıldığı takdirde poşetler yırtılabiliyor, eşyalar düşebiliyor ve kayboluyor bu aşamada çöp poşetleri yerine koli ve kartonların tercih edilmesi gerekiyor,
• Özel eşyalar: Banka kartları, mücevher, para gibi maddi değeri yüksek olan eşyalar ve manevi değeri bulunan eşyaların düzgün şekilde saklanmadığı takdirde taşınma telaşı sırasında unutulabiliyor ve eşyaların aranma süreci başlıyor.

Bahçelievler Hizmet Bölgelerimiz?

"%100 Müşteri Memnuniyeti İle Kalite Taşıyoruz!"

Bahçelievler Nakliyat Hizmetlerimiz?

"Kurumsal, Kaliteli, Ekonomik, Hızlı ve Güvenilir Nakliye Hizmetleri!

Taşıma Aşamaları

  • Ekspertiz
  • Sigortalama
  • Paketleme
  • Yükleme
  • Taşıma
  • Yerleştirme
  • Kontrol
  • Müşteri Onayı
Bahçelievler Nakliyat © Tüm Hakları Saklıdır - Bahçelievler Evden Eve Nakliye Hizmetleri.