"Kaliteli ve Kurumsal Nakliyat Hizmetleri"

Nakliye Fiyatları Ülkemizde Uygun Mu

Nakliye Fiyatları Ülkemizde Uygun Mu

Türkiye'de nakliyat sektörü gelişmeye devam etmektedir. Geçmişle kıyaslandığında nakliyat sektörünün katettiği yol açıkça görülmektedir. Bundan yıllar önce nakliyat işlemleri yapılırken bir kamyon, iki veya üç personel sayesinde nakliyat işlemleri bitirilmekteydi. Ancak, günümüzde evlerin metrekarelerinin artmasından dolayı boyutları büyüdü. Buna ek olarak, insanlar, daha çok eşyaya sahip olmaya başladı. Eşyaların evdeki hacminin artması, daha büyük binaların varlığı ve yüksek binalardan taşınma işlemlerinin zorlaşmasından mütevellit nakliyat için gereken ekipman ve personel sayısı artmak zorunda kaldı. Durum böyle olunca nakliye sektörünün değişime ayak uydurmak adına yeni yöntemler bulmak zorunda kaldığı ve bu durumun fiyatlara yansıdığı net biçimde söylenebilir.

Nakliyat Sektöründe Yaşanan Değişimler

Geçmişte bu kadar büyük binalar olmadığından dolayı evden eve nakliyat yapılırken zorlanma söz konusu değildi. Ancak, çok katlı yapıların ortaya çıkmasından mütevellit eşyaların taşınması zor hale gelmiştir. Nakliyat sektöründe bu sorunu halletmek için asansörlü araçlar kullanılmaya başlanmıştır. Bu sayede, eşyaların sıfır zararla taşınması mümkün hale gelmiştir. Asansörlü araçların kullanılması sayesinde nakliye işlemlerini yapan personeller daha az yorulmaktadır. Buna ek olarak, ortaya çok daha kaliteli bir iş çıkmaktadır. Nakliyat işini yapan da yaptıran da bu işten müteşekkir bir biçimde ayrılmaktadır. Nakliyat sektöründe yaşanan değişimlerin ekonomik boyutunun varlığından bahsedilebilir. Kullanılan ekipman kalitesi, nakliye fiyatlarını doğrudan etkileyen bir faktördür.

bahçelievler nakliyat blog ara resim

Bahçelievler'de ve civar bölgelerinde Nakliyat Hizmetleri veren firmamız; geçmiş 20 yılın verdiği tecrübe ile Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Nakliyat Hizmetleri ve Eşya Taşıma sektöründe lider firmalardan biri haline gelmiştir. Firmamız; alanında uzman, güleryüzlü kadrosu ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı politikası ile Bahçelievler sakinlerine sorunsuz ve zahmetsiz bir taşınma vaad etmektedir.

En İyi & En Kaliteli Nakliyat Firması

Nakliyat Firmasının Kalitesi

Nakliye fiyatlarının uygun olup olmadığını belirleyen bir diğer faktör hiç şüphesiz nakliyat işini yapan firmanın kalitesidir. Kaliteli bir nakliyat firması; işini iyi yapan personellerden meydana gelmektedir. Ayrıca, iyi ve kaliteli malzemelerin kullanılması, kaliteli nakliyat firmalarının bir başka özelliğidir. Tüm bu özelliklere sahip olan nakliyat firmaları, rakiplerini ekarte ederek daha çok kişi tarafından tercih edilmekte ve devamlılık sağlamaktadır. Nakliyat firmasına ihtiyaç duyan kişi veya kurumlar, bunun için ilk olarak çevredekilere danışmaktadır. Tavsiyede bulunacak kişiler ise daha önce çalışıp memnun kaldıkları firmaları önermektedir. Şirket sahiplerinin güler yüzlü ve hoş sohbet olması, nakliyat firmasının tercih edilmesini doğrudan etkileyen bir faktördür.

Türkiye'deki Evden Eve Nakliyat Sektörü

Türkiye'de evden eve nakliyat sektörünün ne kadar büyük olduğunu gösteren net verilerden bahsetmek mümkün değildir. Bunun sebebi, nakliyat sektöründeki kayıt dışı faaliyetlerin oldukça fazla olmasıdır. Evden eve nakliyat sektörünün büyüklüğü hakkında bilgi almak için Türkiye İç Göç İstatistikleri'ni incelemek gerekir. Bu istatistiklere göre şehirler arası göç eden insanların sayısı her yıl artmaktadır. Bu bilgiler ışığında her yıl 600 binden fazla insanın Türkiye'de şehirler arası göç ettiği söylenebilir. Bundan mütevellit, evden eve nakliyat sektörü, her geçen yıl büyümektedir. Çünkü, şehirler arası göç faaliyetinde bulunan kişiler, even eve nakliyat firmalarıyla anlaşmak zorundadır. Bu durum, sektörün gelişmesini sağlar.

Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Nakliyat sektörüne dair fiyatların Türkiye'de uygun olup olmadığı hakkında net bir fikir edinmek için nakliyat ücretlerinin hesaplanmasında kullanılan kriterleri bilmek gerekir. Özellikle, evden eve nakliyat ücretleri hesaplanırken evin büyüklüğü, çalışacak personel sayısı ve gidilecek mesafe kriterleri değerlendirmeye alınır. Evin hacmi; eşyaları taşıyacak olan araçların sayısını ve büyüklüğünü, eşyayı taşımak için gereken personel sayısını doğrudan belirler. Evden eve nakliyatın ücretini belirleyen bir diğer etmen de, eşyanın taşınırken inip çıkacağı kat sayısıdır. Bu bağlamda, araç veya araçların kullanacağı yakıt ve taşıma işleminde yer alacak personelin ücreti toplanarak, nakliye fiyatı hesaplanır. Hesaplama düzgün yapılmadığı takdirde bu konuda sukutuhayale uğranır.

Bahçelievler Hizmet Bölgelerimiz?

"%100 Müşteri Memnuniyeti İle Kalite Taşıyoruz!"

Bahçelievler Nakliyat Hizmetlerimiz?

"Kurumsal, Kaliteli, Ekonomik, Hızlı ve Güvenilir Nakliye Hizmetleri!

Taşıma Aşamaları

  • Ekspertiz
  • Sigortalama
  • Paketleme
  • Yükleme
  • Taşıma
  • Yerleştirme
  • Kontrol
  • Müşteri Onayı
Bahçelievler Nakliyat © Tüm Hakları Saklıdır - Bahçelievler Evden Eve Nakliye Hizmetleri.