"Kaliteli ve Kurumsal Nakliyat Hizmetleri"

Müşteri Nakliye Firmasından Ne Bekliyor?

  • Anasayfa
  • Müşteri Nakliye Firmasından Ne Bekliyor
Müşteri Nakliye Firmasından Ne Bekliyor

Yeni bir eve taşınmak heyecanlı ve masraflı bir süreçtir, insanlar yeni ev mutluluğunu yaşarken kötü sürprizlerle karşılaşmamak adına profesyonel evden eve nakliyat firmalarını tercih etmelidir aksi takdirde eşyalar hasar görebilir ve taşınma günü strese yol açabilir. İstanbul evden eve nakliyat ve şehir dışı nakliyat alanlarında on yıldan fazladır hizmet veren firmamız taşınma sürecinde de müşterilerine özel program ve planlamalar yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Denge Nakliyat, eşyalarını güvenle teslim eden kişilerin takdirini kazanmaya devam etmektedir. Firmamız sadece eşyaları yeni evinize taşıyıp gidenlerden değildir, tüm gün boyunca özenle ve titizlikle taşınma işlemleri gerçekleştirilir.

Ücretsiz Eşya Analizi ve Fiyatlandırma

Taşınmaya karar verildiğinde fiyatlar da önemli olmaktadır, yeni bir eve taşınmak teferruatlı bir süreçtir ancak firmamız günlük yaşantınızı olumsuz etkilemeyecek bir taşınma planı hazırlamaktadır. Bize ulaştığınız an ücretsiz olarak firma görevlimiz, müsait olduğunuz gün ve saatte evinize gelerek taşınma süreci hakkında bilgi verir, fiyatlandırma yapar ve taşınma gününde yaşanabilecek olumsuzluklara karşı önlem alır. İstanbul ucuz nakliye şirketleri seçiminde dikkatli olmak gerekir, pek çok firma yasal süreçlere ve müşteri odaklı hizmet anlayışına dikkat etmeden taşınma işlemini gerçekleştirmektedir ve sonucunda eşyaların zarar görmesi, istenilen taşınma sürecinin yaşanmaması ve daha fazla para ödenmesi söz konusu olabilir. Asansörlü ya da asansörsüz taşınma kararı da bu aşama da verilmektedir.

bahçelievler nakliyat blog ara resim

Bahçelievler'de ve civar bölgelerinde Nakliyat Hizmetleri veren firmamız; geçmiş 20 yılın verdiği tecrübe ile Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Nakliyat Hizmetleri ve Eşya Taşıma sektöründe lider firmalardan biri haline gelmiştir. Firmamız; alanında uzman, güleryüzlü kadrosu ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı politikası ile Bahçelievler sakinlerine sorunsuz ve zahmetsiz bir taşınma vaad etmektedir.

En İyi & En Kaliteli Nakliyat Firması

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hesaplama

Taşınmayı düşünen herkesin aklındaki ilk soru evden eve nakliyat ücretlerinin ne kadar olduğudur. İnternetteki fiyat hesaplama araçları sayesinde nakliyat ücretleri hakkında fikir edinmek mümkündür. Ancak, her şeyden önce nakliyat fiyatlarını etkileyen faktörleri bilmek gerekir. Öncelikle, hangi eşyaların paketleneceğine dair nakliyat firmasını bilgilendirmek şarttır. Eşya çeşidi ve sayısını öğrenen nakliyat firması, buna uygun olarak bir fiyat teklifinde bulunacaktır. Eşyaların nereden nereye taşınacağı konusu ayrı bir ehemmiyet taşımaktadır. Çünkü, nakliyat firması, eşya taşırken ne kadar yakıt ve zaman harcayacağını tespit etmek zorundadır. Özellikle, şehirler arası nakliyat işlemlerinde bu bilginin önemi büyüktür. Şehir içi mesafe önemsiz bir giderdir.

Taşınma Gününde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşınma gününden önce yeni evinizin temizliğini yapmak sizi büyük bir yükten kurtaracaktır aynı zamanda özel eşyalarınızı paketleyebilir ve sorunsuz bir taşınma için adım atabilirsiniz. Bununla birlikte yapılması gerekenler:

• Taşınma günü kamyonun sokağa girememesi ya da apartman önüne yanaşamaması gibi durumlar için komşularınıza bilgi verebilir,
• Elektrik, su vb. evrak işlemlerini tamamlayabilir,
• Kolileme ve paketleme işlemlerini bir hafta öncesinden gerçekleştirebilir,
• Buzdolabında bulunan sıvı eşyaları dökülmemesi için önlem alabilirsiniz.

Ancak bu şartlar müşteri isteklerine göre değişmektedir, anahtar teslim İstanbul nakiyat işlemi gerçekleştirmek isterseniz tüm paketleme ve kolileme işlemlerini sizin için yapabiliriz.

Firmamız Taşınma Gününde Neler Yapacak?

Anlaşma şartları dahilinde dilerseniz tüm mutfak ve muhtelif eşyaları, aksesuar ürünleri, kıyafetler vb. firmamız tarafından toplanabilir ancak siz bu işlemleri gerçekleştirecekseniz firmamız direkt olarak montaj işlemine geçecektir. İstanbul nakliyat fiyatları da bu konulara göre değişim göstermektedir, müşterilerin veya firmanın toplayacağı eşyalara göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Mobilyalar, beyaz eşyalar, dolaplar, klima, avize gibi montaj gerektiren işlemler firmamız tarafından yapılır, diğer eşyalar balonlu naylonlarla ve battaniyelerle özenle sarılır; bu işlem sırasında eşyalarda herhangi bir leke, iz, hasar oluşmaz ve hasarsız bir işlem tamamlanır. Garantili taşınma, muntazam çalışma disiplini ile firmamız köklü geçmişi ve profesyonel nakliye işlemleri ile tüm müşterilerine güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Firmamız Taşınma Gününde Neler Yapacak?

İstanbul Taşımacılık Şirketi firmaları arasında kalitesi ve güvenli taşımacılık hizmetleri ile her zaman öne çıkan firmamız müşteri memnuniyeti için birtakım çalışmaları ücretsiz olarak yapmaktadır:

• Beyaz eşya montajı: Firmamız tarafından sökülür, yerleştirilir ve kurulur,
• Paketleme: Dilediğiniz eşyalar özenle streç film, balonlu naylon, kolilerle paketlenir
• Nakliye Sigortası: Eşyaların hasar görmemesi adına firmamız tüm sorumluluğu üstlenir,
• Ekspertiz: Firmamız çalışanı evinize gelebilir ya da internet üzerinden eşyalarınızın fotoğraflarını atabilirsiniz,
• Mobilya montajı: Evinizde bulunan salon takımı, yemek odası, çocuk odası, yatak odası vb. eşyaların montaj ve demontaj işlemi yapılır.

Aynı zamanda son model araçlar ve alanında uzman, deneyimli personeller ile tüm sorunlar anında çözülür ve problemsiz bir taşınma süreci gerçekleştirilir.

Bahçelievler Hizmet Bölgelerimiz?

"%100 Müşteri Memnuniyeti İle Kalite Taşıyoruz!"

Bahçelievler Nakliyat Hizmetlerimiz?

"Kurumsal, Kaliteli, Ekonomik, Hızlı ve Güvenilir Nakliye Hizmetleri!

Taşıma Aşamaları

  • Ekspertiz
  • Sigortalama
  • Paketleme
  • Yükleme
  • Taşıma
  • Yerleştirme
  • Kontrol
  • Müşteri Onayı
Bahçelievler Nakliyat © Tüm Hakları Saklıdır - Bahçelievler Evden Eve Nakliye Hizmetleri.