"Kaliteli ve Kurumsal Nakliyat Hizmetleri"

Hava Şartlarına Göre Nakliyat Hizmetinin Önemi Nedir?

Hava Şartlarına Göre Nakliyat Hizmetinin Önemi

Taşınma işlemleri genellikle güzel havalarda yapılmak istenir. Tüm müşteriler bu konuda mutabıktır. Özellikle, kış şartlarından dolayı insanlar, taşınma işlemi gerçekleştirmekten çekinmektedirler. Olumsuz hava şartlarından dolayı tereddüte düşen insanlar, çareyi taşınma işlemini ertelemekte bulmaktadırlar. Daha önceden kararlaştırılan taşınma tarihleri, bu şartlardan dolayı ertelenmektedir. Bu yüzden, sektörün feriştahı olan firmalar, sıkıntı yaşamaktadırlar. Ancak, doğru adımlar atıldığı takdirde ve hava şartlarına etkileyici çözümler bulunduğu bir ortamda kış aylarında da rahat bir şekilde taşınmak mümkün hale gelir. Nakliyat sektöründe kış aylarında yaşanan durgunluğu ortadan kaldırmak için bu sektörün kurumsal firmaları, berceste önlemler alarak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedirler.

Kış Ayları İçin Evden Eve Nakliyat Önerileri

Haddizatında, kış aylarında taşınmanın, yaz aylarında taşınmaya kıyasla birçok avantajı yer almaktadır. Öncelikle, kışın taşınmak ucuzdur. Gün seçiminde daha esnek davranmak mümkündür. Bunun sebebi, müşterinin istediği gün için nakliyat firmalarının büyük ihtimalle müsait olacak olmasıdır. Kışın dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, hava durumudur. Taşınma işlemi gerçekleştirecek kişilerin, taşınma günü seçerken hava durumunu dikkate alması ve yağışın olmadığı bir günü seçmesi gerekir. Bu sayede, taşınma işlemi müşterilerin tahayyül ettiği gibi sorunsuz gerçekleşir. Taşınma işlemi sırasında feveran yaşamak istemeyenlerin kış aylarında havanın daha müsait olduğu günleri seçmesi gerekir. Nakliyat firması, bu tercihten memnun kalacaktır.

bahçelievler nakliyat blog ara resim

Bahçelievler'de ve civar bölgelerinde Nakliyat Hizmetleri veren firmamız; geçmiş 20 yılın verdiği tecrübe ile Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Nakliyat Hizmetleri ve Eşya Taşıma sektöründe lider firmalardan biri haline gelmiştir. Firmamız; alanında uzman, güleryüzlü kadrosu ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı politikası ile Bahçelievler sakinlerine sorunsuz ve zahmetsiz bir taşınma vaad etmektedir.

En İyi & En Kaliteli Nakliyat Firması

Kışın Taşınırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Taşınacak kişilerin gün hakkında karar verirken referans noktaları; hava durumu olmak zorundadır. Meteoroloji hava tahminlerinde hava tahminleri oldukça başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Hatta, yağışın ne zaman başlayacağı doğru bir şekilde tahmin edilmektedir. Bu sayede, yağışın olmadığı bir tarih seçilmeli, kış aylarının olumsuz hava şartlarından etkilenilmeden taşınma işlemi tamamlanmalıdır. Taşınma işleminde meyus bir tavır takınmak istemeyen kişilerin yeni evin ısıtılması için gerekli önlemleri alması gereklidir. Doğal gaz kullanılan bir evde taşınmadan önce doğal gaz aboneliği ekseriyetle yapılmış olmalıdır. Sobalı bir evse soba kurulmuş olmalıdır. Haddizatında, ısınma problemini hemen çözemeyen kişilerin elektrikli ısıtıcılardan yardım alması gerekir.

Kış Aylarında Nakliyat Aracı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Kış aylarında taşınmak isteyen kişilerin nakliyat aracında kar lastikleri olduğunu kontrol etmesi gereklidir. Aksi takdirde, nakliyat aracında kar lastiğinin olmadığı polis kontrolünde tespit edilirse eşyalar farklı bir araca devredilebilir veya eşyaların geç gelmesi gibi durumlarla karşılaşılabilir. Kar lastiklerinin olup olmadığı çok rahat bir şekilde anlaşılabilir. Çünkü, kar lastiklerinin üzerinde M+S işaretleri ve kar tanesi kabartması yer almaktadır. Haddizatında, bu ayrıntılara dikkat edenler, gecikme yaşamadan sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleştirirler. Buna ek olarak, zeyrek kişiler, yaşanacak gecikmelere karşı hazırlıklı olurlar. Çünkü, eşyaların teslimatı gecikebilir. Bu sektörün feriştahı firmalarda dahi bu tip problemler yaşanmaktadır.

Taşınma İşlemi Sırasında Alınması Gereken Önlemler

Hava şartlarına uygun bir nakliye hizmetinin sağlanması için nakliyat firmasına ek olarak müşterinin de alması gereken önlemler vardır. Öncelikle, bina girişleri temizlenmelidir. Nakliye aracının park edeceği yerler ve binanın girişi, buzlanmalardan ve kar yığınlarından arındırılmalıdır. Taşıma işlemini yapacak personelin geçeceği yollara tuz dökülmelidir. Çünkü, bina girişlerinde yer alan mermerler; buz ve karla kaplı oldukları takdirde çok kaygan olacaktır. Velhasıl, taşınma işlemi sırasında canhıraş bir kazayla karşılaşmak istemeyenlerin bu noktaya önem vermesi gerekir. Ayrıca, taşıma işlemini yapacak personelin müteşekkir olması adına onlara sıcak içecekler hazırlanmalıdır. Personele ekstra eldiven veya şapka verilmesi olumlu bir davranış olacaktır.

Bahçelievler Hizmet Bölgelerimiz?

"%100 Müşteri Memnuniyeti İle Kalite Taşıyoruz!"

Bahçelievler Nakliyat Hizmetlerimiz?

"Kurumsal, Kaliteli, Ekonomik, Hızlı ve Güvenilir Nakliye Hizmetleri!

Taşıma Aşamaları

  • Ekspertiz
  • Sigortalama
  • Paketleme
  • Yükleme
  • Taşıma
  • Yerleştirme
  • Kontrol
  • Müşteri Onayı
Bahçelievler Nakliyat © Tüm Hakları Saklıdır - Bahçelievler Evden Eve Nakliye Hizmetleri.