"Kaliteli ve Kurumsal Nakliyat Hizmetleri"

Dünyada ve Türkiye'de Nakliye Sektörü

Dünyada ve Türkiye'de Nakliye Sektörü. Türkiye'deki Kurumsal Nakliyat Firmaları?

Dünyada ve Türkiye'de Nakliye Sektörü

Bir diğer adı taşımacılık olan nakliye; eşyaların bir yerden başka bir yere taşınmasıdır. Nakliyenin birçok çeşidi bulunmaktadır. Nakliye hizmetlerinden müteşekkir olunup olunmayacağı tamamen hizmet sunan firmanın kalitesine göre değişmektedir. Yıllar içerisinde hem Türkiye'de hem dünyada müşterilerin beklentisi, nakliyat sektörüne yansımıştır. Velhasıl, müşteriyi memnun edecek alternatifler ve kampanyalar, bu sektörün içerisinde kendisine yer bulmaya başlamıştır. Türkiye'de nakliye sektörü, kendisini sürekli olarak geliştirmektedir. Şehir içi veya şehirlerarası nakliye hizmetlerinde teslim süresi, geçmişte yaklaşık birimlerle ifade edilirken, günümüzde teslimatın yapılacağı dakika bile net olarak bildirilmektedir. Araç takip uygulaması sayesinde nakliye sektöründe yıllardan beri süregelen ciddi bir muvaffakiyet sağlanmaktadır.

Türkiye'de Nakliye Sektörü Nasıl İşler?

Türkiye'de nakliye sektörünün işleyişi mütemadiyen devam etmektedir. Firma görevlileri, müşterinin adresine gelerek eşyaları alır, güvenli bir şekilde kamyonete yükler. Aynı sorumluluk bilinciyle eşyaları yeni adresine taşır. Türkiye'de nakliye sektöründe, müşterinin taşınma işlemi sırasında doğabilecek haklarını korumak adına yapılan tüm işlemlerden nakliyat firması sorumludur. Kısacası, herhangi bir hasarın maddi olarak sorumlusu nakliyat firmasıdır. Nakliyat firmalarından taşıma hizmetinin yanı sıra demonte hizmeti almak mümkündür. Velhasıl, müşteri bu sayede efor sarf etmeden sadece kendi işine odaklanmış olur. Türkiye'de taşıma işlemleri, büyük bir itidal içerisinde yapılır. Gerek personelle gerekse de asansörlü yapılan taşıma işlemlerinde müşterinin eşyalarının hasar görmemesi hedeflenir.

bahçelievler nakliyat blog ara resim

Bahçelievler'de ve civar bölgelerinde Nakliyat Hizmetleri veren firmamız; geçmiş 20 yılın verdiği tecrübe ile Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Nakliyat Hizmetleri ve Eşya Taşıma sektöründe lider firmalardan biri haline gelmiştir. Firmamız; alanında uzman, güleryüzlü kadrosu ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı politikası ile Bahçelievler sakinlerine sorunsuz ve zahmetsiz bir taşınma vaad etmektedir.

En İyi & En Kaliteli Nakliyat Firması

Türkiye'deki Kurumsal Nakliyat Firmaları

Türkiye'deki nakliyat firmalarının en çok tercih edilenleri, kurumsal özellik taşıyanlardır. Bu firmalar sayesinde müşteriler, firmalarla önceden temasa geçerek eşyalarının bir gün önceden paketlenmesi isteğinde bulunabilirler. Görevli personel, taşınmadan bir gün önce eve gelerek eşyaları paketler, gereken önlemleri alır. Türkiye'de nakliyat sektörünün ulaştığı muvaffakiyetten dolayı, gömleklerin ütüsü bile bozulmadan teslimatları yapılır. Ayrıca, nakliyat sektöründe ev taşıması dışında ofis taşıması da yapılır. Ev ve ofis taşıması arasındaki fark yalnızca eşya miktarına bağlı olarak değişen fiyat farkı olacaktır. Özetle, Türkiye'deki nakliye sektörünün kurumsal firmaları, müşterilere muhayyel ettikleri hizmeti fazlasıyla vermektedir. Profesyonellik, bu başarının en önemli amilleri arasında yer alır.

Dünyada Nakliyenin Ortaya Çıkma Süreci

Dünyada nakliyenin bir sektör halini alması, uzun yıllara dayanmaktadır. İlkel çağlarda, yük hayvanları sayesinde meşakkatle eşya taşımacılığı yapılmıştır. At arabaları; taşımacılıkta ve ticarette en çok kullanılan nakil araçları olmuştur. Ayrıca, çöl sıcaklarına dayanan develer; geçmiş zamanın kamyonu muamelesi görmüştür. Velhasıl, sanayi devriminden sonra hayat hızlanmaya başlamıştır. İnsan nüfusunun artmasından dolayı, yük taşımacılığı zorlaşmıştır. Birden fazla atın çektiği arabalar sayesinde nakliyat yapılmaya başlanmıştır. Günümüzde araba markalarına göre nakliyat firmalarının kalitesi belirleniyorsa, geçmişte de hayvanların gücüne göre yük taşımacılığı belirlenmekteydi. İntikal döneminin ardından 1870 yılında buharla çalışan kamyonlar yapılmıştır. Bu sayede, nakliye sektöründe kamyonların önemi ortaya çıkmıştır.

Dünyada Nakliye Sektörü

Dünyada nakliye sektörü; lojistik sektörünün bir parçası olarak yerini almaktadır. Nakliyat; tedarik zincirinin halkaları arasında bulunmaktadır. Türkiye, dünya lojistik liginde 160 ülke arasında 30. sırada yer almaktadır. Dünyada nakliye sektöründe ilk sırayı Almanya'nın aldığı rakamlarla kanıtlanmaktadır. Dünyada nakliye sektörünün hacmi, trilyon dolarlarla ifade edilmektedir. Gelişmiş ülkelerde, nakliye sektörüne yapılan yatırımların sayısı oldukça fazladır. Dünyadan nakliye sektörünün yaşadığı en büyük problemlerden birisi, yolların yetersizliğidir. Ancak, stratejik konum dolayısıyla avantajlı olan ülkeler, nakliye sektöründe bir adım öne geçmektedir. Velhasıl, teknolojik gelişmelerin nakliye sektörüne durmadan ve eksiksiz tatbik-i amel edilmesi sayesinde bu sektörde müşteriler aldıkları hizmetten müteşekkir olmaya devam etmektedirler.

Bahçelievler Hizmet Bölgelerimiz?

"%100 Müşteri Memnuniyeti İle Kalite Taşıyoruz!"

Bahçelievler Nakliyat Hizmetlerimiz?

"Kurumsal, Kaliteli, Ekonomik, Hızlı ve Güvenilir Nakliye Hizmetleri!

Taşıma Aşamaları

  • Ekspertiz
  • Sigortalama
  • Paketleme
  • Yükleme
  • Taşıma
  • Yerleştirme
  • Kontrol
  • Müşteri Onayı
Bahçelievler Nakliyat © Tüm Hakları Saklıdır - Bahçelievler Evden Eve Nakliye Hizmetleri.