"Kaliteli ve Kurumsal Nakliyat Hizmetleri"

Bahçelievler Ucuz Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler Ucuz Evden Eve Nakliyat Firmamızdan Ekonomik Nakliye Hizmetleri Alın.

Bahçelievler Ucuz Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler ucuz evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızın taşınma işlemlerini sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz. Evden eve nakliyat işlemlerimiz, teknolojiye uygun donatılarla yapılır. Alanında duayen ve büyük bir iş disipliniyle çalışan ekibimiz, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına büyük efor sarf ederler. Evden eve nakliyat işlemleri sırasında montaj ve demontaj gibi müşterilerin talep ettiği işlemlerin daha önceden firmamıza bildirilmesi halinde uzman ekibimiz ehemmiyetli bir çalışmayla gereken önlem ve tedbirleri alarak nakliyat işlemlerini yapar. Bahçelievler sakinlerine sunulan evden eve nakliyat hizmetlerimiz, profesyonel ekibimiz ve kalifiye ekipmanlarımıza dayanmaktadır. Yıllardan beri hizmet verdiğimiz müşterilerimiz bizlere her daim müteşekkir olarak hakkımızda referans sunmuşlardır.

Evden Eve Nakliyatta Önemli Olan Noktalar

Bahçelievler ucuz evden eve nakliyat firması olarak yıllardan beri hizmet verdiğimiz bu sektörde müşterilerimize ucuz ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaç edindik. Bu bağlamda, müşterilerimizin evlerinin oda sayısına büyük önem vermekteyiz. Çünkü, oda sayısı; eşyaların ne kadar hacim kaplayacağı hakkında fikir verir. Kaç tane taşıma elemanına ihtiyaç duyulduğu, kaç adet paketleme malzemesine gerek olduğu, hangi tipte nakliyat kamyonunun gelmesi gerektiğine dair fikir edinmek oda sayısı bilgisiyle mümkün olacaktır. Ayrıca, müşterilerin oda sayısı bilgisine ek olarak balkon, kiler veya evlerinin farklı yerlerinde eşyaları olup olmadığını bizlerle paylaşması nakliyat işlemlerinin sağlıklı olması adına fevkalade önem taşımaktadır.

bahçelievler nakliyat blog ara resim

Bahçelievler'de ve civar bölgelerinde Nakliyat Hizmetleri veren firmamız; geçmiş 20 yılın verdiği tecrübe ile Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Nakliyat Hizmetleri ve Eşya Taşıma sektöründe lider firmalardan biri haline gelmiştir. Firmamız; alanında uzman, güleryüzlü kadrosu ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı politikası ile Bahçelievler sakinlerine sorunsuz ve zahmetsiz bir taşınma vaad etmektedir.

En İyi & En Kaliteli Nakliyat Firması

Bahçelievler Evden Eve Güvenli Nakliyat Firması

Bahçelievler ucuz evden eve nakliyat firması olarak evdeki tüm eşyaların demontajını yapar, paketlemesini ve yeni eve taşınmasını gerçekleştirir, paketleri açma ve kurulum aşamasını tamamlarız. Ayrıca, taşınırken kasa, piyano ve canlı hayvanların taşınması için mutlaka firmamızla görüşmelisiniz. Çünkü, bu detaylar için ekstra fiyatlandırma yapılmaktadır. Ev eşyası fiyatına dahil olmazlar. Buna ek olarak, duvar delme gibi işlemler bizim sorumluluğumuzda değildir. Duvara monte edilmesi gereken rafları olanlar bu konuyu ayrıca görüşmelidir. Klima sökme işlemleri firmamızın yaptığı işlemler arasında yer almaz. Temizlik işlemleri de bir nakliyat firması olarak bizim yaptığımız işlemlerden değildir. Müşterilerimizin temizlik konusunda önlem alması gereklidir.

Bahçelievler bölgesinde evden eve taşıma hizmetleri veren Bahçelievler Nakliyat firmamız. Evden eve nakliyat hizmetlerine dahil olarak eşyalarınızın paketlenip ambalajlanması, uzman ekip ile hasar riskini en düşüklere indirmek, montaj elemanı ile mobilyalarınızın sökülüp yeni evinizde monte edilmesi gibi bir çok işlemi sizler için titizlikle yapmaktaıdr. 2005 yılından bugüne kadar Bahçelievler'de başarıyla faaliyetlerini nakliyat şirketimiz yaptığı tümler işler sonucunda aldığı olumlu geri dönüşler ile büyümeye devam etmekte. Nakliye hizmetleri verdiğimiz her kuruluşun yada kişinin çevrelerine bizi tavsiye etmeleri yada günü geldiğinde tekrar bizi seçmeleri ile DOĞRU iş yaptığımızı herkese göstermiş bulunmatayız. Kaliteli ve profesyonel taşıma hizmetlerini en ucuz nakliye fiyatları ile siz değerli müşterilerine sunan nakliye firması yetkilileri, eşyanızın sizin için ne derece önemli oldğunun farkında. Bu düşünce ile yapılan paketleme ve ambalajlama faaliyetleri sonucunda eşyalarınıza gelecek olan zararı minimum seviyenin bile altına düşürmektedirler.

Bireysel ve Kurumsal Nakliye hizmetleri sektöründe bizleri merdiven altı ucuz çalışan diğer nakliye firmalarından ayıran koşullarımızı;

1-Deneyimli ve Uzman Taşıma personelimiz ile,
2-Paketleme ve ambalajlama için kullandığımız ekipmanların kalitesi ile,
3-Genç ve dinamik iç kadromuz ile,
4-Müşteriler ile olan diyaloglarımız ile,
5-Kaliteyi en uygun ücretle sağlamamız ile,
6-Dürüst işçilik verimi adına edindiğimiz belgeler ile,
7-Herzaman sizlere nasıl daha fazla çözüm üretibilirizi kendimize sormamız ile,
8-Önceliği maddiyattan çok güvene ve çözüme vermemiz ile,

Bugüne kadar müşterilerimize ve kategorimizdeki diğer firmalara hep gösterdik ve göstermeye devam edeceğiz.

Bahçelievler Hizmet Bölgelerimiz?

"%100 Müşteri Memnuniyeti İle Kalite Taşıyoruz!"

Bahçelievler Nakliyat Hizmetlerimiz?

"Kurumsal, Kaliteli, Ekonomik, Hızlı ve Güvenilir Nakliye Hizmetleri!

Taşıma Aşamaları

  • Ekspertiz
  • Sigortalama
  • Paketleme
  • Yükleme
  • Taşıma
  • Yerleştirme
  • Kontrol
  • Müşteri Onayı
Bahçelievler Nakliyat © Tüm Hakları Saklıdır - Bahçelievler Evden Eve Nakliye Hizmetleri.