14 Yıllık Tecrübe Farkıyla

Ofis Taşıma Fiyatları

ofis taşıma

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

ev taşıma

Kurumsal Nakliye Fiyatları

Kurumsal Taşıma

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat işlemleriniz kapalı kasa araçlarımız ile axa oyak sigorta güvencesi altında yapılmaktadır. İstanbul merkezli firmamız türkiyenin 81 iline evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat larımız sadece istanbul ile sınırlı değildir.hangi ilde olursanız olun size uygun bir dönüş aracımız olucaktır.

Önceden bilgi verilmesi halinde gidiş dönüş olarak denk getirilmektedir.gidiş dönüş denk gelmesi halinde hem müşteri hem şirketimiz yararına olucaktır.

Sömestr tatillerinde çok yoğun Şehirler arası evden eve nakliyat şirketimiz bir çok kamu kurum asker polis memur öğretmen banka kuruluşlarına hizmet vermektedir.

Büyük nakliyat araçlarımız ile eşyanız uygun olması dahilinde 2 veya 3 ev eşyası tek kamyonla birleştirilip sizlere daha ekonomik ve cazip hale gelmektedir.

Şehirlerarası evden eve nakliyat şirketimiz parsiyel Şehirlerarası evden eve nakliyattaşıma alanındada hizmet vermektedir.tatil yörelerine haftalık araç çıkışlarımız mevcuttur.

Gidiş geliş istikametlerimiz hakkında telefon ile detaylı bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Şirketimizin 2009 yılında hizmete açılan çorlu şubesi ile yine siz değerli müşterilerimize tüm trakya bölgesinde de şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Yılların verdiği tecrübe birikim geniş araç kadromuz ile sizler için Şehirler arası evden eve nakliyat işlemini minimum sorun haline getiriyoruz.

Şehirler arası evden eve nakliyat ambalajlı olarak yapılmaktadır. Havalı naylon ve kraft kağıtla mobilya ve beyaz eşyalarınız ambalajlanır. Mobilyalarınız demonte edilir. Yeni evinizde ambalajlar sökülüp tekrar monte işlemleri yapılır mobilya ve beyaz eşyalarınız kullanıma hazır halde sizlere teslim edilir.

Sizlerde sigortalı Şehirlerarası evden eve nakliyat işlemlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilir konu hakkında detaylı bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım

Hakkımızda


Bahçelievler'de Nakliyat Hizmetleri veren firmamız geçmiş 14 yılın verdiği tecrübe ile Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Nakliyat Hizmetleri ve Eşya Taşıma sektöründe lider firmalardan biri haline gelmiştir.

Site Haritası


XML Site Haritası

RSS Yayınları

İletişim

Adresimiz


Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Siyavuşpaşa Mah Siyavuşpaşa Cad . No 17 / B

Bahçelievler / İstanbul

Ofis : 0212 432 65 65

Cep : 0532 474 30 50

Mail : bahcelievlernakliye@gmail.com