BAHÇELİEVLER Nakliyat

14 Yıllık EVDEN EVE NAKLİYAT Tecrübe Farkıyla

Ofis Taşıma Fiyatları

ofis taşıma

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

ev taşıma

Kurumsal Nakliye Fiyatları

Kurumsal Taşıma
Resim

Firmamız koli taşıma işinde oldukça titiz çalışıp sizlere eşsiz bir hizmet vermekteyiz…

Firmamız ile anlaşmanızda detaylı olarak  kolilerinizin nereye taşınacağı, ne kadar kolilerin olduğu, uygun araç temini için sizlerle anlaşılarak ücretsiz ekibimizi yönlendiririz. Ücretsiz ekibimiz koli ebatları, miktarı, adres bilgilerini alarak plan tutarlar. Gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak en uygun ücreti söyleyerek anlaşmaya varılır.

Firmamız kolilerinizi güvenli bir şekilde ulaştırır…

Firmamız ile anlaşmanız halinde ulaşacak olan kolileriniz için profesyonel ekibimiz güvenli bir şekilde aracımıza kolilerinizi yükledikten sonra sizlerden çıkış izin belgesini alarak belirtilen adrese hareket eder. Adrese varmadan aracımız yolda en az bir kere durarak araç ve taşınan malzemenin kontrolünü yapıyoruz. Güvenli bir şekilde adrese ulaşan ekibimiz dikkatli olarak kolilerini sizlerin belirlediği uygun yerlere koyarlar. Taşıma işlemi bittikten sonra hizmet bedelini alarak sizlerle anlaşırız..

Koli taşıma işlerinizde bizleri tercih etmelisiniz.. ÇÜNKÜ…

Bizler Mecidiyeköy bölgesinde ikametgah ediyor olup 15 yıldan beridir koli taşımacılığı sektöründe ilerlemiş durumundayız. Siz değerli müşterilerimizin istekleri bizim için önemli olup, profesyonel ekibimiz ile güvenli bir şekilde kolilerinizi taşıyoruz. Sizlerle anlaştığımız gibi ve istediğiniz gibi bir taşıma gerçekleştirerek verdiğimiz sözleri yerine getirmekteyiz. Diğer koli taşımacılığı yaptığımız değerli müşterilerimizden aldığımız memnuniyetleri ile bu zamana kadar stressiz, sorunsuz bir taşıma gerçekleştirmişizdir. Sizde bizleri tercih ettiğiniz zaman güvenli,sorunsuz ve stressiz bir taşıma gerçekleştireceğimizi göreceksiniz.

Hakkımızda


Bahçelievler'de Nakliyat Hizmetleri veren firmamız geçmiş 14 yılın verdiği tecrübe ile Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Nakliyat Hizmetleri ve Eşya Taşıma sektöründe lider firmalardan biri haline gelmiştir.

Site Haritası


XML Site Haritası

RSS Yayınları

İletişim

Adresimiz


Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Siyavuşpaşa Mah Siyavuşpaşa Cad . No 17 / B

Bahçelievler / İstanbul

Ofis : 0212 432 65 65

Cep : 0532 474 30 50

Mail : bahcelievlernakliye@gmail.com