BAHÇELİEVLER Nakliyat

14 Yıllık EVDEN EVE NAKLİYAT Tecrübe Farkıyla

Ofis Taşıma Fiyatları

ofis taşıma

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

ev taşıma

Kurumsal Nakliye Fiyatları

Kurumsal Taşıma
Resim

Bahçelievler nakliyat olarak ofisinizi kaliteli olarak taşıyoruz…

Bahçelievler nakliyat hizmetini 15 yıldan beridir değerli müşterilerimize en kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimize ofis, büro, şirket taşıma işlemlerimiz de öncelik olarak sizlerin memnuniyetine dikkat ederek ve sizlerin istediği gibi bir taşıma işlemi sürdürmekteyiz. Firmamız nakliye konusunda 5 yıllık uzman ekibimiz ile birlikte kaliteli, güler yüzlü ve profesyonel bir hizmet vermeye çalışmaktadır. Siz de bizleri tercih ettiğiniz zaman ofis taşıma işlerinizde ki göstereceğimiz ilgi ve alakayı göreceğinize inanıyoruz.

Ofis taşıma işleminiz planlı ve kaliteli bir şekilde yapıyoruz…

İlk önce ücretsiz expertiz ekibimiz ofisinizin eşyalarınızı bakar, sizlerden de istediğiniz gibi bir taşıma bilgileri alır, Yeni ofisinizin yerine bakarak gerekli tüm planları yapar. Daha sonra sizlere gerekli olan ve sizden istenilen tüm bilgiler verilerek ve en uygun maliyeti söyleyerek anlaşmaya varılır. Anlaşılan gün ve saat de gelen ekibimiz yanında getirdiği malzemeler ile eşyalarınız ambalajlanıp, paketlenip, kolilenerek aracımıza yerleştirilir. Montaj olacak olan eşyalarınız var ise sökülür ve yine aynı şekilde yeni ofisinizde sağlam bir şekilde takılıp yerleştirilir. Yeni adresinize  gelen ofis eşyalarınız sizlerin söylediği belirli yerlere konularak yerleştirilir. En son paketleme malzemeleri toplanarak ofisiniz temiz bir şekilde sizlere teslim edilir.

Sorunsuz bir ofis taşıma için bizleri tercih etmelisiniz…

Ofis taşıma işlemimiz kaliteli ve profesyonel ekibimiz ile önceden plan yaparak sizlere sorunsuz bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Taşınma işleminiz ekibimiz aynı gün içerisinde kaliteli ve dikkatli bir şekilde 2 saat içinde taşımaktadır. Ve yine aynı gün içerisinde diğer adresinizin taşınma işlemini bitirmekteyiz. Sizlerinde istediği gibi bir taşıma planı yaparak verdiğimiz sözleri yerine getirerek kaliteli bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Uygun ücret teklifimiz taşınma işleminiz den önce ve sonra geçerli olup sonradan sizlere hiçbir personelimiz ek ücret talebinde bulunmamaktadır. Bizler Mecidiyeköy nakliyat olarak müşterilerimizi asla mağdur etmemekteyiz. Ofis, büro ve şirket taşıma işlerinizde bizleri arayarak daha detaylı bilgi alabilir ve planlı eşya taşıma belgelerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca web adresimizden müşteri memnuniyeti referanslarımızı inceleyebilirsiniz..

Hakkımızda


Bahçelievler'de Nakliyat Hizmetleri veren firmamız geçmiş 14 yılın verdiği tecrübe ile Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Nakliyat Hizmetleri ve Eşya Taşıma sektöründe lider firmalardan biri haline gelmiştir.

Site Haritası


XML Site Haritası

RSS Yayınları

İletişim

Adresimiz


Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Siyavuşpaşa Mah Siyavuşpaşa Cad . No 17 / B

Bahçelievler / İstanbul

Ofis : 0212 432 65 65

Cep : 0532 474 30 50

Mail : bahcelievlernakliye@gmail.com