BAHÇELİEVLER Nakliyat

14 Yıllık EVDEN EVE NAKLİYAT Tecrübe Farkıyla

Ofis Taşıma Fiyatları

ofis taşıma

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

ev taşıma

Kurumsal Nakliye Fiyatları

Kurumsal Taşıma
Resim

Bahçelievler evden eve nakliyat ile bütçenize uygun planlı bir taşıma gerçekleştirir….

Planlamalı bütçenize uygun bir nakliye hizmeti vermek çok önemlidir. Birçok nakliye firması planlama yapmadığı için nakliye esnasında size ek maliyetler çıkarabilmektedir. Bahçelievler nakliye firmamız nakliye sözleşmesinde belirtilen ücret dışında sizin daha önceden belirtmediğiniz eşyalar olmadığı sürece ek ücret talep etmez. Bizimle anlaşmanızdan sonra taşınma işlemlerinize başlanır.

Evinizi Bahçelievler nakliyat firmasına taşıtmaya karar verirseniz ilk olarak…. 

Evinizi taşıtmaya karar verdiğiniz de ilk olarak web sitemizden bizlerle iletişime geçerek gerekli her türlü taşınma hakkında bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz expertiz  ekibimiz ile eşyalarınıza bir plan tutarak yönetimimize haber verirleri. Aynı gün içerisinde sizleri arayarak en uygun ücreti sizlerle konuşup anlaşmaya varılır.

Bahçelievler nakliyat olarak diğer bazı  firmaların aksine sizlere profesyonel evden eve nakliyat hizmeti sunacak tecrübeye ve kadroya sahip değildir. Bahçelievler nakliyat olarak her ev taşıma işi birbirinden farklı olduğu için hizmetimizi sizin özel isteklerinize göre düzenler. Taşıma günü tüm taşıma aşamalarını sorunsuz bir şekilde denetleyen bir uzman personelimiz vardır. Böylelikle evinizin taşınmasında sizlerin gözetlemesine gerek yoktur.Tüm çalışanlarımız en az bir yıl tecrübeye sahip olup taşınma sırasında eşyalarınıza gerekli özeni göstereceklerinden emin olabilirsiniz.

Hakkımızda


Bahçelievler'de Nakliyat Hizmetleri veren firmamız geçmiş 14 yılın verdiği tecrübe ile Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Nakliyat Hizmetleri ve Eşya Taşıma sektöründe lider firmalardan biri haline gelmiştir.

Site Haritası


XML Site Haritası

RSS Yayınları

İletişim

Adresimiz


Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Siyavuşpaşa Mah Siyavuşpaşa Cad . No 17 / B

Bahçelievler / İstanbul

Ofis : 0212 432 65 65

Cep : 0532 474 30 50

Mail : bahcelievlernakliye@gmail.com