BAHÇELİEVLER Nakliyat

14 Yıllık EVDEN EVE NAKLİYAT Tecrübe Farkıyla

Ofis Taşıma Fiyatları

ofis taşıma

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

ev taşıma

Kurumsal Nakliye Fiyatları

Kurumsal Taşıma
Resim

BAHÇELİEVLER EV TAŞIMA konusunda yıllardan beridir işlettiğimiz nakliye ve taşımacılık sektöründe ileri gelen kuruluşumuz sizler için ev taşımada kolaylıklar sağlamaktadır.
Ev taşıma konusunda sizlere var olan standartların üzerinde bir taşıma gerçekleştirmekteyiz. Firmamız olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız. Bizler için sizlerin memnuniyeti çok önemli olup, memnuniyetinizi en üst seviyede tutacak çalışmalar yapmaktayız.


BAHÇELİEVLER EV TAŞIMA da öncelikle eşyalarınız büyük bir özenle taşınmaktadır…
Nakliye sırasında gelebilecek zararları önlemek amacıyla özel, kaliteli ve tek kullanımlık ambalajlarımızla güzelce sağlam bir şekilde paketliyoruz. Eşyalarınızın paketleme işleminin ardından sizlerinde seçmiş olduğunuz aracımıza yerleştirip yeni evinize doğru yola çıkar. Eşyalarınızın yeni adresine ulaştığı zaman sizlerin istediği doğrultuda kurulumları yapılıp yerleştiriyoruz.

Bizimle nasıl irtibata geçebilirsiniz?
Sizler de EV TAŞIMA BAHÇELİEVLER bölgesinde gerçekleştirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmenizdir. Daha sonra ücretsiz olarak taşınmadan önce expertiz hizmet ile profesyonel arkadaşlarımız evinizi incelemeye gelip, plan tutacaklardır. Taşınma konusunda ekip arkadaşlarımız sizlere kısa bir bilgi verirler. Sizlerinde anlaştığı uygun bir ücret karşılığı uygun zaman ve saat de taşınma işleminiz gerçekleştirilir.

BAHÇELİEVLER EV TAŞIMA nakliyat olarak taşınma da en çok özendiğimiz sizlerin istediği gibi sorunsuz bir şekilde taşınma gerçekleştirmekteyiz…
Uzun yıllardan beridir taşıma ve nakliye konusunda faaliyet göstermiş olduğumuz bu sektörde sizlerin memnuniyetini referanslarımız ile görmekten çok mutluyuz. Özenli ve disiplinli ekibimiz ile tam zamanında %100 hasar karşılama garantisini vererek verdiğimiz sözü tutmaktayız. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hakkımızda


Bahçelievler'de Nakliyat Hizmetleri veren firmamız geçmiş 14 yılın verdiği tecrübe ile Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Nakliyat Hizmetleri ve Eşya Taşıma sektöründe lider firmalardan biri haline gelmiştir.

Site Haritası


XML Site Haritası

RSS Yayınları

İletişim

Adresimiz


Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Siyavuşpaşa Mah Siyavuşpaşa Cad . No 17 / B

Bahçelievler / İstanbul

Ofis : 0212 432 65 65

Cep : 0532 474 30 50

Mail : bahcelievlernakliye@gmail.com