Güngören Evden Eve Nakliyat

14 Yıllık Tecrübe Farkıyla

Ofis Taşıma Fiyatları

ofis taşıma

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

ev taşıma

Kurumsal Nakliye Fiyatları

Kurumsal Taşıma
Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat sizlere en uygun fiyat aralığında kalite ve güler yüzlü bir taşıma sunuyor. Cazibe merkezi olmaya aday şehrimize İstanbul Güngören Nakliyat olarak bizlerde destek veriyor ve gelişimine katkı sağlıyoruz. Müşterilerimize nakliyat fiyatları açısından en uygun fiyat aralığında yardımcı olmaya çalışırken kaliteden kesmiyoruz tam tersine kalite seviyemize her gün yenilikler eklemeye devam ediyoruz. Sizlerde bu ailenin şanslı birer ferdi olmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Taşımacılık alanında son zamanlarda sürekli yeni firmalar çıkmakla beraber bu firmaların sizlere verdiği kalite yeterli olmamaktadır. Ticaret olarak görülen taşımacılık aslında tam tersine müşteriye sevgi ve güler yüzlülüktür. Bunun bilincinde olmakla beraber sizlerin kendinizi mutlu ve güvenli hissetmenize yardımcı oluyoruz. Eşyalarınızın önemini ve değerini çok iyi biliyor ve eşyalarınıza sizler kadar değer veriyoruz. Eşyalarınızın yıpranmaması ve kırılmaması için gerekli paketleme ve ambalajlamayı dikkatle yerine getiriyor ve sizlere eşyalarınızın güvende olduğu hissini aşılamaya çalışıyoruz.

Güngören Nakliyat Eşya PaketlemeEşyalarınızın kapladığı alana göre her türlü aracımız mevcut olmakla beraber araçlarımızın bütün belgeleri de (k1, k3) mevcuttur. Araçlarımızın hijyen ve bakımları sürekli yapılmakta ve sizlere temiz bir taşıma sunması için sürekli yenilenmektedir. Gelişen ve büyüyen İstanbul’da sürekli artan ve paralel olarak gelişen taşımacılık firmalarının aksine müşterimize ekonomik bakmıyor, müşterimize katkı sağlamak ve onlara faydalı olmak için çabalıyoruz.

1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, ofis ve villa taşımalarınız uzman personelimizce ivedilikle yerine getirilir. Güngören Nakliyat olarak sizlerin hassasiyetleri bizimde hassasiyetimiz olmakta ve size faydalı olabilmek için sürekli yenilenmektedir.

Sizlerin bize yaptığı katkıyı karşılıksız bırakmamak için sürekli çalışıyoruz ve sizlere kaliteyi en uygun fiyat aralıklarıyla sunuyoruz. Evinizdeki değerli eşyalarınızın güvenliği bizler tarafından önemsenmekle beraber eşyalarınızın zarar görmemesi için personellerimiz çok büyük çaba sarf etmektedir.

Personellerimiz ve bizler size güler yüzle ve saygı ile yaklaşmaktayız. Saygı çerçevesinde evinizin taşınması işlemini yerine getirirken ticaretten dostluğa ulaşılan bu yolda yeni bir adım atmış bulunmaktayız. Sizlere verdiğimiz değerle bizlerde güç kazanıyoruz ve size daha faydalı ve yararlı seçenekler sunabiliyoruz.

Biz Sizi Arayalım

Hakkımızda


Bahçelievler'de Nakliyat Hizmetleri veren firmamız geçmiş 14 yılın verdiği tecrübe ile Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Nakliyat Hizmetleri ve Eşya Taşıma sektöründe lider firmalardan biri haline gelmiştir.

Site Haritası


XML Site Haritası

RSS Yayınları

İletişim

Adresimiz


Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Siyavuşpaşa Mah Siyavuşpaşa Cad . No 17 / B

Bahçelievler / İstanbul

Ofis : 0212 432 65 65

Cep : 0532 474 30 50

Mail : bahcelievlernakliye@gmail.com