Bahçelievler'de Ev Taşıma

14 Yıllık Tecrübe Farkıyla

Ofis Taşıma Fiyatları

ofis taşıma

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

ev taşıma

Kurumsal Nakliye Fiyatları

Kurumsal Taşıma
BAHÇELİEVLER'de Ev Taşıma

BAHÇELİEVLER Evden Eve Nakliyat Nakliye firmamız ile sizlere ermiş olduğumuz EV TAŞIMA hizmetlerinde önceliğimiz eşyalarınızı hasarsız bir şekilde yeni evinize taşımaktır. Ev taşımanın başlı başına sorun olduğu hayatınızın içinde sizlere bunu yansıtmadan profesyonelce çözmek bizim görevimizdir. BAHÇELİEVLER de ev taşıma hizmetlerini 15 yıl ev taşıma deniyimi olan ekiplerimiz gerçekleştirmektedir.

BAHÇELİEVLER Uzman Ev Taşıma Ekiplerimizin Faaliyetleri

Uzman taşıma ekiplerimiz tarafından sizin eşyalarınıza zarar gelmesin diye yapılan işlemlerin en başında eşya demonte ve paketleme işlemi gelir.

Patpat değimiz yumuşak madde ile kaplanan eşyalarnızı güvenlik açısından streç ile her yeri kapatılır. İsteğiniz üzere kolileme hizmetleride yapan taşıma ekiplerimiz kırlır eşyalarınız için yapılan özel kolileme işlemi ile kırılması önlenir.

Güngören Nakliyat Eşya Paketlemeresmimizden de göreceğiniz gibi örnekbir mobilya kaplama hizmeti.

Taşınma sürecinde dikkatli bir şekilde araca yerleştirilen eşyalarınız yeni evinizde dikkatli bir şekilde yerleştirildikten sonra sökülen mobilyalarınız için Mobilya ustamız monte işlemine başlar.

BAHÇELİEVLER'de Ev Taşıma işlemi başarılı bir şekilde tamamlanana kadar tüm işlemler dikatli ve titizlikle gerçekleştirilir.

Biz Sizi Arayalım

Hakkımızda


Bahçelievler'de Nakliyat Hizmetleri veren firmamız geçmiş 14 yılın verdiği tecrübe ile Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Nakliyat Hizmetleri ve Eşya Taşıma sektöründe lider firmalardan biri haline gelmiştir.

Site Haritası


XML Site Haritası

RSS Yayınları

İletişim

Adresimiz


Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Siyavuşpaşa Mah Siyavuşpaşa Cad . No 17 / B

Bahçelievler / İstanbul

Ofis : 0212 432 65 65

Cep : 0532 474 30 50

Mail : bahcelievlernakliye@gmail.com