Ofis taşıma

14 Yıllık Tecrübe Farkıyla

Ofis Taşıma Fiyatları

ofis taşıma

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

ev taşıma

Kurumsal Nakliye Fiyatları

Kurumsal Taşıma
Ofisten Ofise Nakliyat
Ofisten Ofise Nakliyat Şirketimiz ofis ve şirket nakliyesi için geliştirdiği pratik çözümler sizlere rahat bir nakliye imkanı sağlamaktadır ücretsiz ekxpertiz hizmetimiz ile keşif yapılır fiyatlandırma yapılıp size sunulur sizin onayınızdan sonra araç ebatı ve zamanı belirlenir numaralandırma işlemi ile klasör ve dosyalarınız numaralandırılır.
OFİS TAŞIMA
Mobilya takımlarınız sökülüp ambalajı yapılır araçlara taşınma işlemi başlar sıra ve numarasına göre istifi yapılır yeni ofisinize doğru yola çıkar sizin yönlendirmeniz doğrultusunda yeni ofisinize taşınma ve yerleştirme işlemi yapılır. Klasör ve dosyalar numaralı olduğu için karışma imkanı olmayacaktır her koli kendisine ait odaya bırakılır.
Demonte olan mobilya takımları sizin belirlediğiniz yerlerde montajı uygulanır. Şunu özellikle bildirmek isteriz ofis taşımalarınız K-3 yetki belgemiz ile gerçekleştirmekteyiz. Ulaştırma Bakanlığının vermiş olduğu yetki belgesi olan nakliyat firmalarını seçmenizi öneririz size daha kaliteli bi hizmet sunulacağından emin olabilirsiniz ekonomik olsun diye korsan firmalar ile çalışmayanız

Ofis taşıma şirketi olarak yılların bize kazandırdığı deneyim ve özgüven ile sorunsuz bir ofis taşınması vaad ediyoruz.Her abattaki

evden eve nakliyat araçlarımız ile sizlere sınırsız taşınma olanağı sunmaktayız.

Yapmanız gereken bizimle iletişime geçip nasıl bir taşınma istediğinizi belirtmeniz şirket yetkilimiz sizi en ufak ayrıntıya kadar bilgilendirecektir. Bir çok Kurum Kuruluş Şirket ve Şahıs Denge nakliyat seçti Referanslarımıza ve K belgesi sayfamıza göz gezdirmenizi rica ederiz.

Biz Sizi Arayalım

Hakkımızda


Bahçelievler'de Nakliyat Hizmetleri veren firmamız geçmiş 14 yılın verdiği tecrübe ile Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Nakliyat Hizmetleri ve Eşya Taşıma sektöründe lider firmalardan biri haline gelmiştir.

Site Haritası


XML Site Haritası

RSS Yayınları

İletişim

Adresimiz


Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Siyavuşpaşa Mah Siyavuşpaşa Cad . No 17 / B

Bahçelievler / İstanbul

Ofis : 0212 432 65 65

Cep : 0532 474 30 50

Mail : bahcelievlernakliye@gmail.com